Menu

2017 Yeni Barbie Bebek Modelleri

Barbie bebeklerinin üretici firması olan Mattel firması 2016 yılı itibariyle artık farklı vucüt tiplerine sahip olan Barbie bebeklerini de üreteceğini açıklamıştı. Firma artık yeni barbie bebek modellerinde uzun, minyon ve kıvrımlı (tall, petite ve curvy) hatlara sahip olmak üzere yeni vucüt tiplerinde modeller de üretmeye başladı. Daha önce çocukları gerçekçi olmayan hayallere itebileceği konusunda eleştirilere maruz kalan firma artık daha gerçekçi modellerle karşımıza çıkıyor. Buna ek olarak firma artık ürünlerini 7 ayrı ten rengi, 22 ayrı göz rengi ve 24 çeşit saç kesimi ile üretiyor.

Biz de sizler için 2017 yılının en yeni Barbie bebek modellerinden 6 tanesini beğeniniz için seçtik. Umarım siz de beğenirsiniz.

2017 Yeni Barbie Modelleri

  • Barbie® Fashionistas® 45 Bohem Kahküllü Bebek  – Uzun

Bohem Kahküllü Barbie Bebek

Uzun vucüt hattına sahip olan bu yeni barbie bebek modeli bohem kıyafet tarzıyla ve kahküllü saç tipiyle öne çıkıyor.

  • Barbie® Fashionistas® 37 Günlük Kıyafetli Bebek – Kıvrımlı

Günlük Kıyafetli Barbie Bebek

Kıvrımlı hatlara sahip olan bu barbie modeli ise günlük kıyafet tercihlerine sahip.

  • Barbie® Fashionistas® 41 Şal Deseninde Güzel Bebek  – Minyon

Şal Deseninde Güzel Barbie Bebek

Minyon vücut tipine sahip olan bu model diğer modellerden farklı olarak gri topuklu ayakkabı, mavi çanta ve şirin bir taç aksesuarı ile satılıyor.

  • Barbie® Fashionistas® 36 Parıltılı Kız Bebek – Orjinal

Parıltılı Kız Barbie Bebek

Yeni vucüt tipleri dışında barbie bebekleri hala orjinal vücut tipine sahip modeller de çıkarıyor. Bu model de tarz elbiseler ve şık pembe bir ayakkabı ile öne çıkıyor.

  • Barbie® Fashionistas® 44 Deri & Dalgalı Bebek – Uzun

Deri & Dalgalı Barbie Bebek

Uzun vücüt tipine sahip olan bu modelin deri kıyafetleri ve dalgalı saçları ön planda.

  • Barbie® Fashionistas® 42 Mavi Viyole Bebek – Minyon

Mavi Viyole Barbie Bebek

Minyon vücut tipine sahip bu model ise mavi ve viyole rengi saçları ile değişik bir tarz yaratmış.

Bütün bu yeni Barbie bebek modellerine Mattel firmasının internet sitesinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Henüz bu modeller Türkiye’de satışa çıkmamış olabilir. Bütün barbie bebekleri 3 yaşın üzerindeki çocuklar için uygundur. 3 yaşın altındaki çocukların bu oyuncakların içerdiği küçük parçalardan dolayı boğulma tehlikesi bulunduğundan dolayı, bu barbie bebekleri ile oynamaları tavsiye edilmez.

Mattel firmasının internet mağazası günümüz itibariyle sadece Amerika, Kanada ve İngiltere ülkelerine gönderim yapmaktadır.

Yine de bu ürünleri ben bu ülkeler üzerinden satın alırım diyorsanız Mattel firmasının bu ürünleri sattığı sayfanın linkini aşağıda bulabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları 19.99USD.

Mattel Barbie Satışı

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir