Menu

2018 Yılının Yepyeni ve Sınırlı Sayıda Barbie Bebekleri

Yazımıza başlarken öncelikle sitemizi takip eden herkese çok güzel ve huzurlu bir yıl diliyoruz. Umarım herkesin gönlüne göre başarılı bir sene olur.

2018 yılına girmemizle birlikte yepyeni Barbie bebekleri de ortaya çıkmaya başladı. Biz de sizlere 2018 yılının yeni Barbie bebeklerini tanıtacağız. Ama bu bebeklerin sınırlı sayıda üretildiğini söylememiz gerekir ve henüz Türkiye’de satışa sunulmadılar. Türkiye’deki oyuncakçılarda da satışları olur mu bilemiyoruz ama dilediğiniz takdirde yurtdışından da satın alabilmeniz mümkün. Biz size bu yeni Barbie’lerden 4 tanesini tanıtacağız.

Bilim Kadını Barbie Bebek

Barbie bebeklerinin kariyer serisi olarak çıkarılan bu Barbie bebekler sizlere ilerdeki mesleklerinizi hayal edebilmenizi sağlıyor. Bu bilim kadını barbi bebeği de pembe kolyesi ve ayakkabıları ile hem şık oluyor hem de laboratuvar önlüğü ile bir sonraki keşfi için deneylerini yapıyor. Barbi bebeğin aksesuarları olarak elinde mavi ölçüm kabı ve kimyasallardan etkilenmesin diye de gözünde gözlükleri bulunuyor. 3 yaş ve üstü çocukların oynayabileceği bilim kadını barbie bebeği sınırlı sayıda üretilmiş ve Barbie üretici firması Mattel firmasının sayfasında 9.90 USD’den satışa sunuluyor.

http://barbie.mattel.com/shop/en-us/ba/barbie-scientist-doll-fjb09

Tenisçi Barbi Bebek

Barbie bebekleri kariyer serisinin en yenilerinden olan tenisçi Barbi de sınırlı sayıda üretilen 2018’in en yeni Barbi bebeklerinden. Rengarenk tenis kıyafet ve pembe spor ayakkabılar ile şampiyon olmak için yarışan bu tenisçi barbi ile siz de çocuklarınıza tenisi sevdirebilirsiniz. 3 yaş ve üstü çocukların oynaması için uygun olan bu Barbie bebek sınırlı sayıda üretilmiş ve 9.90 USD’ye satışa sunulmuş. Barbie bebeğin aksesuarı olarak da tenis raketi ve topu bulunuyor.

http://barbie.mattel.com/shop/en-us/ba/all-new/barbie-tennis-player-doll-fjb11

Fırın Şefi Barbi ve Oyun Seti

2018’in en yeni barbie ve oyun setleri arasında ise Fırın Şefi Barbie ve yemek pişirme ekipmanları bulunuyor. Bu oyun seti sayesinde çocuğunuz Barbie bebeği ile birlikte fırında küçük kekler yapabilecek ve bu kekleri süsleyerek fırında pişirebilecek. Diğer ürünler gibi 3 yaş ve üstü çocukların oynayabileceği şekilde tasarlanmış olan bu Barbie oyuncağı 20.99 USD’den satışa sunulmuş.

http://barbie.mattel.com/shop/en-us/ba/all-new/barbie-bakery-chef-doll-playset-fhp57

2018 Barbie Color-in Fashion

2018 yılının en yeni Barbie bebekleri arasında en ilgi çekicisi ise boyama kalemleriyle elbiselerini kendinizin tasarlayabileceği ve zevkinize göre tasarımlar yaratabileceğiniz Barbie bebekler. Yine sınırlı sayıda üretilen bu Barbie bebekler eğer çocuğunuz boyama yapmayı seviyorsa onlar için çok güzel bir yeni yıl hediyesi olabilir. Bu Barbie bebek setinin içerisinden Barbie’nin üzerindeki orjinal uzun kıyafeti dışında iki adet daha kısa elbise bir adet çanta ve şapka da aksesuar olarak çıkıyor. Çocuğunuz hayal gücünü kullanarak Barbie’yi istediği şekilde giydirebilecek. Bu ürün de Mattel firmasının internet sitesinde 19.99 USD’den satılıyor.

http://barbie.mattel.com/shop/en-us/ba/all-new/barbie-color-in-fashion-fph91

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir