Menu

Ayı Paddington 2 Filmi ve Oyuncakları

Ayı Paddington filminin ilki 2014 yılında gösterime girmiş ve oldukça beğeni toplamış. Bu sebeple bu sene de 24 Kasım 2017 tarihinde Türkiye’de hem Türkçe dublajlı hem de altyazılı olarak çeşitli sinemalarda gösterime girdi. Ayı Paddington 2 filmini izlerken çocuklarınızla eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Ayı Paddington 2 adlı bu güzel animasyon filmin konusuna gelirsek; Brown ailesinin yanına yerleşip İngiltere’nin Windsor bahçelerinde mutlu bir hayat sürmeye başlayan Ayı Paddington artık mahallesinin de popüler bir üyesi olmuştur. Etrafa mutluluk ve marmelad dağıtarak gittiği her yere neşe saçmaktadır. Çok sevdiği Lucy teyzesine 100.yaş günü için muhteşem hediyeyi ararken, Bay Gruber’in antika dükkanında çok özel bir kitap bulur ve bu kitabı teyzesine alabilmek için bir sürü garip işte çalışmaya başlar. Fakat kitap çalınır ve bir anda ortadan kaybolur. Kitabı bulmak ve hırsızı ortaya çıkarma işi de Paddington ve Brown ailesine düşecektir.

Ayı Paddington 2 filminin Türkçe dublajlı fragmanlarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Filmin ilk yayınlanan kısa fragmanı:

Filmin son yayınlanan fragmanı:

Ayı Paddington oyuncaklarını nereden satın alabilirim?

Ayı Paddington oyuncaklarını henüz Türkiye’de bulmanız malesef mümkün değil ama yurtdışında bu sevimli ayının oyuncaklarını bulabilmeniz mümkün.

Kohls Cares firması 3.25 USD ve 12.50 USD olmak üzere farklı fiyatlarda Ayı Paddington peluş oyuncaklarını satıyor.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir