Menu

Barbi Bebekler Mutlu Yıllar 2017 Harika 3 Model

Barbi bebeklerinin üreticisi olan Mattel firması her sene geleneksel olarak çıkardığı Holiday Doll (Mutlu Yıllar) 2017 serisinin 3 yeni bebeğini piyasaya sürdü. Bebekler 40 USD’den satışa sunuluyor.

Bu yeni çıkan 3 Barbi modeli 6 yaş ve üstü çocuklar için uygun.

Bütün bebeklerde göze çarpan metalik kırmızı birer pelerin ve arkada değerli taşlarla süslenmiş altın renginde bir yıldız. Bunun dışında her bir Mutlu Yıllar bebeğinin kendine ait standı da bulunuyor.

Mutlu Yıllar 2017 Barbie –  Sarışın Bebek

Mutlu Yıllar 2017 Barbie –  Teresa Bebek

Carlyle Nuera tarafından tasarlanan ilk Mutlu Yıllar 2017 bebeği ModelMuse vucüt tipine sahip, yüz şekli de Kapalı ağız Millie şeklinde yapılmış. Sarı dalgalı saçları ve mavi gözleri ve kar beyazı teni, kırmızı metalik pelerini, altın rengi ayakkabıları, küpeleri ile oldukça ışıltılı bir bebek.

Mermaid yüz hatlarına sahip olan bu Mutlu Yıllar Barbie bebeği ise üstünden topuz yapılmış ve önleri sarıya boyanmış saçları ile farklı bir saç tasarımına sahip. Diğer bebeklerde olduğu gibi burada da şık bir topuklu ayakkabı ve aynı renkteki küpeler kombini tamamlıyor. Bütün bebeklerde olduğu gibi bu bebekte de metalik kırmızı rengi pelerinli bir elbise dikkat çekiyor.

Mutlu Yıllar 2017 Barbie –  Nikki Bebek

Yine Carlyle Nuera tarafından tasarlanmış olan bu Mutlu Yıllar 2017 bebeğinin LaVinia adlı yüz hatları mevcut. Diğer bebekler gibi ModelMuse vücut hatlarında tasarlanmış. Siyahi bir tene sahip olan bebeğin, altın rengi küpesi ve şık ayakkabısı ve dalgalı ve kıvırcık arası saçları bulunuyor.

Mutlu Yıllar 2017 Barbieleri özellikle yıl boyu sizi gülümseten olaylar, sizi harekete geçiren hayaller ve size umut aşılayan dileklerinizi kutlamak adına sizinle olucaklar.

Yukarıda da bahsettiğim üzere henüz bu bebekler Türkiye’de satışa sunulmadı ama çok özel hediyelik ambalajıyla birlikte Amerika’da internet mağazalarında bulabilmek mümkün.

25 Kasım 2017 düzeltmesi: Yazımızı yayınladığımız Eylül ayında henüz bu bebekler Türkiye’de satışa sunulmamıştı fakat bugün itibariyle Armağan Oyuncak gibi oyuncakçıların sitelerinde bu bebekleri satın alabilmeniz mümkün. Hem de Amerika’da satışa sunulan fiyatın daha altında satılan bu bebekler 99TL’ye satılıyor. Meraklısına duyurulur.

https://www.armaganoyuncak.com.tr/barbie-2017-mutlu-yillar-bebegim-kumral

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir