Menu

BİM ŞOK ve A101 Okul Alışverişi İndirimleri 2019

Oyuncakrehberim sitemizde uzun zamandır sizlerle yeni bir yazı paylaşma fırsatımız olmamıştı. Başka işlerimizin yoğunluğundan dolayı bu konuda sizlerden özür diliyoruz.

Herkesin çok iyi bildiği gibi uzun yaz tatili arası neredeyse bitmek üzere ve okullar gelecek hafta açılmaya başlıyor. Hatta bir kısım özel okul da bu hafta açılacak. Okulların açılmasıyla birlikte okul alışverişleri de tekrar gündeme geliyor olucak. Özellikle enflasyonun alıp başını gittiği bu dönemde büyük market zincirlerinin düzenlediği okul alışverişi kampanyalarının hayat kurtarıcı olduğunu düşünüyoruz. Biz de bu sebeple sizin için her sene okul alışverişi indirimleri geleneksel hale gelen BİM, A101 ve ŞOK marketlerinin okul alışverişi için yapmış olduğu özel kampanyaları sizinle paylaşıyoruz.

Aşağıda bu 3 market zincirinin kampanya kataloglarının resimlerini bulabilirsiniz.

BİM OKUL ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI

BİM okul alışverişi kampanyası 7 Eylül 2018 Cuma günü itibariyle başlayacak ve oldukça kapsamlı ürünler mevcut. İndirim kataloğunu aşağıda inceleyebilirsiniz. BİM okul alışverişi ürünlerinde STUDİ markasının ürünleri tedarik ediliyor.

2019 A101 OKUL ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI

A101 marketleri ise kampanyasını 6 Eylül 2018 Perşembe günü itibariyle başlatacak. Fiyatların BİM kampanyasına göre bazı ürünlerde çok az daha düşük bazı ürünlerde ise biraz daha yüksek olduğu görülüyor.

2019 ŞOK OKUL ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI

ŞOK Marketleri Okul alışverişi indirimleri kampanyasını 5 Eylül 2018 tarihinde başlatıyor ve bütün kampanyalar arasında en erken başlayan kampanya olarak gözüküyor. ŞOK marketlerinde Faber Castell ve Armoni gibi markaların ürünleri göze çarparken, tek bir markanın ürünler değil farklı markalara dağılınmış.

Sizler için 3 büyük market zincirinin 2019 okul alışverişi kampanyalarını derlemeye çalıştık. Siz de bu kataloglardan karşılaştırmalar yaparak en ucuz ürünü en uygun marketten alıp cebinize katkıda bulunabilirsiniz.

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir