Menu

Çocuğunuza Kahraman Gibi Hissettirecek 3 Mükemmel Oyuncak

Bugün hangi yaştan olursa olsun herkesin çocukluğuna hitap eden süper kahramanlar mevcut. Mesela en popüler süper kahramanlardan bir tanesi olan Batman günümüzde bütün nesillere hitap eder. Dedesinden torununa kadar her bireyin çocukluğunda Batman vardır.  Bir dönem çizgi romanlarda karşımıza çıkan bu süper kahramanlar, çizgi film ya da milyon dolarlık bir Hollywood yapımında da karşımıza gelmiştirler.
Yıllardır var olmaları nedeniyle Superman, Batman ve Örümcek adam üçlüsü her dönemin çocukluk kahramanları arasındadır. O nedenle çocuklarınız için alabileceğiniz en güzel hediyelerin arasında bu süper kahramanların maskesi veya kostümlerine de yer verebilirsiniz. Çocuğunuz hayran olduğu bu süper kahramanların kılığına girmekten çok büyük keyif alacaktır.

İşte çocuğunuzu kahraman gibi hissettirecek ve onlara hediye olarak alabileceğiniz 3 süper kahramanın kostüm ve maskeleri…

Örümcek Adam Kostümü:

Orumcek-adam

spiderman

Örümcek adam tüm dünyanın tanıdığı, binaların arasında ağlarının yardımıyla sallanarak gezen, kötülere karşı dünyamızı koruyan bu kahramanın diğerlerinden ayıran ihtişamlı kıyafetini gördüğünde tanımayan yoktur.  Örümcek Adam’ı en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi de ürkütücü gözleri ve ağızsız maskesidir. Kırmızı mavi tonlardaki dar kıyafeti de maskesiyle eşlik ettiğinde çocuğunuz Örümcek Adam gibi görünmeye bayılacaktır.

Batman Kostümü:

batman

batman-costume

Nam-ı değer Yarasa Adam… Batman, Joker ile bitmek bilmeyen rekabeti sayesinde son yıllarda vizyona giren yeni filmleri ile birçok kez karşımıza çıktı. Batman dendiğinde hepimizin aklına simsiyah bir kahraman gelir. Karizma maskesi, uzun çizmeleri ve son model aracı ile Batman, çocuklarımızın gözündeki en önemli kahramanlardan biridir. Ve tabiî ki bir Batman maskesi ile çocuğunuzu bu çok sevdiği kahramanı aynada da görmesini sağlayabilirsiniz.

Superman Kostümü:

superman-costume

superman-costume2

Diğer iki süper kahramanımızın aksine Superman, maskesi ile meşhur değildir.  Onu tüm dünya tarafından bilinir kılan mavi dar bir elbisesi ve göğsünde ‘Superman’in ‘S’sinden oluşan bir logosu vardır. Ve tabii ki de kırmızı bir pelerin.  Muhtemelen çocuğunuza bir Superman kıyafeti armağan ettiğinizde mavi, kırmızı ve sarı renkler içerisinde çok eğlenceli bir görüntüsü olacaktır.

 

İlginizi Çekebilir: El Yapımı 5 Harika Oyuncak

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir