Menu

Efsane animasyon filmi Shrek’in en sevimli oyuncakları

Hollywood’da animasyon filmi deyince akla ilk gelen filmlerin başında belki de Shrek gelir. Tertemiz kalbiyle yeşil dev Shrek ve arkadaşları 4 filmden oluşan seri boyunca sadece çocukları değil yetişkinlerin de gönlünü fethetmeyi başarmıştır.  Ayrıca film 2002 yılında ilk kez verilmeye başlanan Oscar en iyi Animasyon filmi dalının ilk kazananıdır.
Shrek ile en yakın arkadaşı olan Eşek ve Shrek’in filmdeki büyük aşkı prenses Fiona, animasyon filminin unutulmaz ana karakterleridir. Ayrıca filmin 3. Serisinde bu karakterler arasında Shrek ile Fiona’nın 3 sevimli bebeği de katılmıştır.

Böyle unutulmaz bir film olur da oyuncakları üretilmez mi? Efsaneleşen filmin oyuncakları gerek çocuklar için eğlence kaynağı gerekse de yetişkinler için dekorasyon olarak koleksiyonlarda yerlerini almıştır.

İşte her baktığınızda, oynadığınızda size efsane animasyon filmi Shrek ve o filmin sevimli mi sevimli karakterlerini hatırlatacak 8 oyuncak…

1-Yeşil dev Shrek:

1-Shrek1Filmin başrolündeki ana kahramanımız Shrek, bu oyuncağında olduğu gibi her zaman güler yüzlüdür. Kendisi filmin başında kocaman cüssesi ile şehrin dışında insanlardan uzak bir hayat sürmektedir. Genelde insanlar ondan korksa da Shrek tertemiz kalbi ile herkesin sevgisini kazanır.

 

2- Shrek:

2-shrek2O filmde aradığı aşkı bulan Shrek, yaşadığı onlarca olay ve başından geçenlerin ardından karısı prenses Fiona ile tanıştıktan sonra krallığa kadar yükselecektir.

3- Baba Shrek:

3-baba-shrekShrek aynı zamanda mükemmel bir babadır da…  Bu oyuncak en Baba Shrek oyuncağı olabilir.

 

4-Prenses Fiona:

4-FionaShrek’İn biricik aşkı Prenses Fiona oyuncağı… O da Shrek gibi zaman zaman yeşil bir deve dönüşür.

 

5- Prenses Fiona 2:

5-fiona-prensesİşte Fİona’nın insan ve yeşil bir dev olduğu iki farklı oyuncağı…

 

6- Eşek:

6.eşekShrek ve Fiona’dan sonra filmin en dikkat çeken karakteridir Eşek. Eşeğin oyuncağı olmadan Shrek serisini düşünemeyiz bile..

 

7- Shrek  ve Fiona’nın bebekleri:

7-Shrek-bebekShrek ve Fiona ilk serinin sonunda evlenirler ve bebekleri olur. Filmin en sevimli karakterlerinden olan bebek Shrek’in oyuncağı da koleksiyonunuzda yer almalı.

 

8- Shrek ile oyun oynamak:

8-shrek ve cocukSon olarak da size Shrek’in oyuncakları ile oynamanın ne kadar zevkli olduğunu gösteren bir fotoğraf sunmak istedik.

 

İlginizi Çekebilir: Çocuklar için 10 sevimli pofuduk oyuncak hayvan

2 Yorum
  1. unver Ağustos 25, 2016 / Cevapla
    • OyuncakRehberim Kasım 4, 2016 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir