Menu

Emiray Çizgi Filmi TRT Çocuk’ta Başladı

TRT Çocuk kanalının en yeni çizgi film projesi olan Emiray çizgi filmini henüz duymayanlar için sizlere kısa bir tanıtım yazısı yazmak istedik. Tamamen Türk yapımı olan bu proje 20 Ocak’ta TRT Çocuk kanalında yayınlanmaya başladı ve 26 bölüm olarak hazırlandı.

Emiray Çizgi Filminin tanıtımı

Çizgi filmin tanıtımında ise aşağıdaki cümleleri duyabilirsiniz ve buradan konu hakkında bazı ipuçlarını elde edebilirsiniz.

Macera başlıyor!

Emirayla zamanda yolculuk yapmaya, fısıltı ormanının derinliklerine dalmaya, devlerle tanışmaya ve vazgeçemeyeceğiniz yeni dostluklar edinmeye hazır olun.

Emiray 20 Ocak’tan itibaren TRT Çocuk kanalında yayınlanmaya başladı.

Çocuklarınızın zaman yolculuğu ve solucan deliği gibi bilimsel kavramları da sorgulamasını sağlayacak olan bu çizgi filmi sizlere tavsiye ediyoruz.

Emiray TRT Çocuk’ta ne zaman yayınlanıyor?

Emiray çizgi filmini eğer televizyonlarınızdan takip etmek istiyorsanız bu hafta itibariyle (12 Şubat haftası) her gün 16:15 ve 19:15 saatlerinde Emiray çizgi filminin bölümleri kanalda yayınlanıyor.

Emiray 1.Bölümü olan Macera Yolcusu adlı bölümü aşağıda izleyebilirsiniz.

Bu bölümde Emiray yazı geçirmek için trenle amcasının yanına Konya’ya gidecektir. İlk başta biraz gönülsüz olsa da annesi ve babası onun için değişiklik olabileceğini ve yeni arkadaşlar edinebileceğiniz söyleyerek kendisini ikna ederler. Konya’ya gittiğinde amcası ona sürpriz yapar ve eski bakım yaptığı bisikletini ona etrafı gezmesi için verir. Ayrıca boş vakitlerinde çalıştığı kütüphanede kendisine yardım edebileceğini söyler. Macera da bu kütüphanede başlayacaktır.

Emiray henüz çok yeni bir çizgi film olduğundan dolayı Emiray karakterinin oyuncaklarını henüz herhangi bir oyuncakçıda bulabilmeniz mümkün değil ama olduğu taktirde en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir