Menu

Flash Dizisi Aksiyon Figür Oyuncakları

DC Collectibles firması sevilen Flash dizisinin karakterlerinden oluşan bir aksiyon figür serisini piyasaya sürdü. Flash hayranlarının oldukça hoşuna gidecek olan bu seride 3.Sezon’daki Flash karakteri ve Kid Flash karakterlerinin oyuncaklarını sizin için tanıtıyoruz.

Kid Flash ve The Flash oyuncak kutuları

The Flash ve Kid Flash maskeli figürler

Kid Flash ve Flash figürleri ve aksesuarları

Kid Flash ve The Flash kutusu yandan görünüş

Kid Flash ve 3.Sezon Flash karakterlerinin oyuncakları serinin 6 ve 7 numaralı oyuncakları olarak satışa çıkarılmış. Bu karakterler dışında White Canary (Beyaz Kanarya) ve The Atom karakterleri de DC Collectibles tarafından Flash Dizisinin oyuncakları olarak satışta olacak.

DC Collectibles The Flash dizisi serisi oyuncakları

Chris Dahlberg The Flash Kid figürünü tasarlamış. Kid Flash figürü Kasım’ın ilk haftalarından itibaren satışa çıkarılacak. Aksiyon figürüyle birlikte 3 çift el ve bir adet maskesiz kafa da paketten çıkıyor. Paketten çıkan Kid Flash figüründe eller yumruk halindeyken, bir adet Flash karakteri koşarkenki açık eller ve karaktere bir şey tutturabilmek için tutan el versiyonları da mevcut.

Flash 3.Sezon’daki Flash hareketli figürünü ise Gentle Giant Studios tarafından tasarlanmış. Fakat bu figür geçen sene Arrow aksiyon figürüyle birlikte satışa sunulan 2’li paketteki 2.sezon Flash karakteri ile neredeyse aynı olduğundan bu figürü tanıtmak için çok vakit harcamayacağız. Eğer siz de bu figürü satın almak istiyorsanız, geçen seneki figürü biraz daha pahalıya satın alarak her bir aksiyon figürünü daha ucuza getirmiş olabilirsiniz. Aynı zamanda ikili setteki Flash figüründe bu tekli yeni figürden farklı olarak maskesiz kafayı da bulmanız mümkün.

Flash ve Arrow ikili oyuncak figürü

Her iki figürün boylarını karşılaştırdığımız zaman Kid Flash karakterini biraz daha uzun yapmışlar ama dizideki sahnelere baktığımız zaman Flash’ın biraz daha uzun olduğunu görüyoruz. Burada figürleri tasarlayanlar biraz hata yapmışlar.

Flash ve Kid Flashın diziden sahnesi

The Flash Kid figürü 25 USD’ye satılırken, 3.Sezon Flash figürü ise 22 USD’ye satılıyor. Arrow ve Flash’ın olduğu ikili seti almak isterseniz de bu iki ürünü 42 USD’ye satın alabiliyorsunuz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir