Menu

Furby Serisi

Furby Serisi

furby_boom_oyuncak

Furby, son yılların en popüler sanal olan gerçek oyunlarından bir tanesi. 90’lı yılların sanal bebeklerinin daha gerçek versiyonu olarak tanımlanabilir.

Furby Boom

Furby Boom, Furby serisinin son versiyonu. Oyuncağı ilk aldığınızda, ona bir isim vermeniz gerekmektedir. Bu ismi hatırlıyor ve benimsiyor. Onunla ne kadar fazla ilgilenirseniz ve oyun oynarsanız, o kadar mutlu olmaktadır. Adeta, evinizdeki bir evcil hayvan kadar ilgi istemektedir. Türkçe ve İngilizce olan versiyonları mevcut. İngilizce alarak, ufak bir uygulama sonrasında Türkçe olarak da kullanabilirsiniz.

  • Yemek yemeyi seviyor ve ona zamanında yemeğini verdiğinizde gelişmesini hızlandırıyor.
  • Duş alabiliyor.
  • Yumurtalar oluşturuyor ve sizden bu yumurtaları toplamanızı bekliyor. Yeterli sayıda yumurta oluşturduğunuzda ise; altın yumurta kazanabiliyorsunuz.

furby-furblings-oyuncak

Furby Boom Mini Furblings

Furby Boom karakterleri, tek başlarına kullanılamayıp; ancak Furby Boomlar ile beraber kullanılabilmektedir. Yapmanız gereken Furby Boomlara, minilerini tanıtmak ve onları da oyuna dâhil etmek.

Furby Furblings

Furby Furblings, Furby Boomların en yakın arkadaşı. Bu iki oyuncak, eşleştirilebiliyor. Tanımlama sonrasında, iki Furby, birbirleriyle bağlantılı olarak hareket etmeye başlıyor. Ona ne kadar çok dokunur ve oynarsanız Furblings o kadar çok fazla şarkı söylüyor. Ayrıca; farklı konuşma ve bağırma efektlerine de sahip.

  • Şarkılar söylüyor ve konuşuyor.
  • Furby Boom’un bir ihtiyacı olduğunda ona uygun cevaplar veriyor.
  • 3 adet aksesuara sahip. Aksesuarlar sizin tarafınızdan seçilmekte ve tamamen sanallar.
  • Furby Boom ile tanıtıldığında, birbirlerinin duygu ve isteklerine göre hareket etmeye başlıyorlar.

 

İlginizi Çekebilir: Lego Alma Rehberi

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir