Menu

Justice League 2017 Filmi Aksiyon Figürleri

Justice League (Adalet Birliği) filmi 17 Kasım 2017’de Türkiye’de vizyona girmesi bekleniyor ama şimdiden Justice League oyuncaklarının heyecanı dünyayı kasıp kavurmaya başladı. Temmuz’da San Diego’da düzenlenen Comic-Con faaliyeti sonrasında ilk defa tanıtılan filmin aksiyon figürleri 12 Ağustos itibariyle de dünya çapında oyuncakçılarda yerini almaya yavaş yavaş başladılar.

Bu filmde Superman’in fedakar kahramanlıklarından etkilenen Bruce Wayne yani Batman, dünyayı yok etmek için hazırlanan General Steppenwolf karakterine karşı süper kahraman arkadaşlarından bir ekip kuruyor. Bu savaşta ona başta Wonder Woman olmak üzere, Aquaman, Flash, Cyborg yardım ediyor olucak.

Tabi bu kadar heyecanlı ve güzel bir filmin öncesinde bu filme ait muhteşem hareketli figürler de olmazsa olmazdı. Daha önceki aksiyon figürlere göre çok daha güzel detaylara sahip bu figürlerin muhteşem resimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Aksiyon figürlerinin 3 yaşın altındaki çocuklar için uygun olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz.

DC Comics Multiverse Justice League serisi hareketli figürleri Cyborg, Wonder Woman, Batman, Superman, Aquaman ve Flash karakterlerinden oluşuyor

Justice League 2017 Batman Aksiyon Figürü

Justice League 2017 Flash Aksiyon Figürü

Justice League 2017 Aquaman Aksiyon Figürü

Justice League 2017 Wonder Woman Aksiyon Figürü

Justice League 2017 Cyborg Aksiyon Figürü

Justice League 2017 Superman Aksiyon Figürü

Justice League 2017 Batman Aksiyon Figürü ve Aksesuarları

Justice League 2017 Batman Aksiyon Figürü Paket içinde

Oyuncaklar bu yazı itibariyle Türkiye’de henüz herhangi bir internet mağazasında ve ya oyuncakçıda satılmıyor. Filmin Kasım 2017’de vizyona gireceği düşünüldüğünde bir süre daha bu şekilde olur diye düşünüyoruz. Ama DC Comics Multiverse Justice League serisi adıyla piyasaya sürülen bu yeni figürleri sabırsız olanlar aşağıdaki linkler üzerinden satın alabilirler.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir