Menu

Kinder Sürpriz Çılgın Hırsız 3 Minyonlar Serisi

Minyonlar’ın yeni filmi Çılgın Hırsız 3 25 Ağustos 2017 itibariyle Türkiye’de vizyona giriyor. Despicable me orjinal adıyla çekilen bu film serisinin yeni filminin de oldukça eğlenceli olmasını bekliyoruz. Daha önceki filmlerde de Kinder Sürpriz Yumurta Minyonlar serisi oyuncaklarını üretmişti. Bu sene de Çılgın Hırsız 3 oyuncakları 3’lü ve tekli sürpriz yumurtaların içinden çıkıyor olucak.

Biz de ilk defa bu hafta sonu Migros’ta bu serinin oyuncaklarını içeren sürpriz yumurtaları gördük ve sizler için alıp bu kutuyu açtık. Henüz elimizde çok oyuncak olmasa da, bu serinin hangi oyuncakları içerdiğini ve bize hangi oyuncağın çıktığını izleyebilirsiniz. Öncelikle daha önce internette Çılgın Hırsız 3 filminin kinder sürpriz oyuncaklarına dair yayınlanan bazı videolar var ama Türkiye’deki oyuncakların daha farklı olduğunu size söylememiz gerekir.

Aşağıdaki resimde minyonlar 3 serisinin tüm oyuncaklarının olduğu kataloğu görüyorsunuz. Anladığımız kadarıyla 4 minyon ve 6 ayrı karakter olmak üzere seride toplam 10 oyuncak bulunuyor. Kinder sürprizlerin 3’lü kutularının tanesi 8.45TL’ye satıldığını düşünürsek, hepsini tek başınıza toplamanız biraz pahalıya kaçabilir. Bu sebeple değiş tokuş yapmanızı öneriyoruz 🙂

Serinin kataloğuna göre Felanius Gru, Agnes Gru, Margo Gru ve Edith Gru seriden çıkan Gru ailesinin oyuncakları. Bunun dışında Dru Gru ve Balthazar Bratt da minyon karakterleri dışındaki oyuncaklar. Seriden çıkan minyon karakterleri ise; Tim, Phil, Mel ve Dave olduğunu düşünüyoruz en azından şimdilik 🙂 Eğer siz de bu konuda bize yardımcı olursanız memnun oluruz.

Kinder Sürpriz minyonlar 3 oyuncakları serisi katalog

Felonius Gru oyuncagi

Kinder sürpriz çılgın hırsız 3 kutusu

Tabi sizin için kinder surprise kutusunu açma videosu da yaptık. Bu ilk videomuzu da umarım beğenirsiniz.

Yazımız yayınlandıktan sonra ve artık bu Kinder serisinin ürünleri marketlerde yavaş yavaş daha da bulunmasından sonra diğer internetteki arkadaşlarımız da çeşitli çılgın hırsız serisi süpriz yumurta açma videolarını internette yayınlamaya başladılar. Sizler için birkaç tanesini burada toplayıp paylaşıyoruz. Onların da eline sağlık!

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir