Menu

Kinder Sürprizden Yepyeni Happos Ailesi Serisi

Kinder Sürpriz yumurta en son çıkarmış olduğu Şirinler Köyü serisinden sonra uzun zamandır yeni bir oyuncak serisi çıkarmıyordu. Fakat bu uzun süren sessizlik artık bitti ve yeni bir oyuncak serisiyle karşımızda. Kinder Sürprizde The Happos Family yani Happos Ailesi adı altında şirin mi şirin Hipopotam oyuncakları bulabileceksiniz. 6 adet oyuncaktan oluşan bu seride birbirinden şirin Happos oyuncakları diğer serilerde olduğu gibi her 3’lü kutuda 1 tane olmak üzere çıkacaklar.

Happos Ailesi Çizgi Filmi Hakkında

Happos Ailesi Youtube’da Boomerang TV’de yayınlanan bir çizgi film. Bir safarı parkında yaşayan çılgın hipopotamların hikayesini anlatıyor. Gündüzleri çocuklarla resimler çektiren ve uslu duran Happolar geceleri çok çılgın maceralara koşuyorlar.

Aşağıda da diziden küçük bir bölüm izleyebilirsiniz.

Kinder Sürpriz’in Happos Ailesi oyuncaklarını içeren ürünlerini Migroslarda ve Makrocenter marketlerinde bulabildik. 3’lü paketin ürün fiyatı 8.75TL olarak satılıyor.

Kinder Sürpriz Happos Ailesi Oyuncaklarını Tanıyalım

Usta Happo

Bu Happo kesip biçip bir şeyler üretmeyi ve inşa etmeyi çok seviyor. Çekiç ve testeresini yanından ayırmıyor. Çok akıllı ve yardımsever olan usta Happo diğer Happolar için de yeni şeyler üretiyor.

Korsan Happo

Maceracı, cesur ve atılgan olan Korsan Happo, daima hazine arıyor ama denizden de korkuyor. Kuşuyla ve dürbünüyle etraftaki şeyleri keşfetmeyi çok seviyor.

Çiçek Happo

Çiçek Happo arıları, eğlenceyi ve yogayı çok seviyor. Doğayla iç içe olmak Çiçek Happo’nun en önemli özelliği

Akrobat Happo

Akrobat Happo gösteri yapmayı çok seviyor ve diğer Happoları gösterileriyle etkiliyor. Macerayı da çok seven Akrobat Happo diğer Happolarla birlikte eğlenceli günler geçiriyor.

Parti Happo

Bitmeyen bir enerjisi ve coşkusu var. Her an her dakika parti yapabiliyor. Müzik duyduğu anda dans etmeye başlayan Parti Happo diğer Happoları da eğlendiriyor.

Bollywood Happo

Hint müzikleriyle dans etmeyi çok seven Bollywood Happo, tüm dünya onunla dans etsin istiyor, renkli karakteri ile her ortamda neşe saçıyor.

Yakın zamanda Kinder Sürprizin Happos Ailesi oyuncaklarının kutusunu açtığımız videoyu da sizlerle paylaşacağız. Siz de buradan sizlere hangi oyuncakların çıktığını paylaşabilirsiniz.

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir