Menu

KIZ ÇOCUKLARI ONA BAYILIYOR; BABY ALİVE BEBEĞİM

Bir dönemin efsane oyuncak bebeği Baby Alive Bebeğim serisi yine kız çocuklarının en sevdiği oyuncak olmaya devam ediyor. 1970’li yıllarda çocukların sevgilisi olan fakat 1990’lı yılların başında gözden düşen bu sevimli bebekler 2006’da dünyaca ünlü oyuncak üreticisi Hasbro  firması tarafından yeniden üretilmeye başlandı.

Zengin modelleri ile kapış kapış giden Baby Alive serisinin bebeklerini Türkiye’de oyuncak satan her yerde, gerek internette gerekse dev oyuncak mağazalarında bulmak mümkün… Her geçen gün yeni modeli çıkan, artık Türkçe konuşanlarının da olduğu, erkek ya da kız olmak üzere yeni tiplerin de oluşturulduğu Baby Alive Bebeğim serileri, son dönemde kız çocukların en sevdiği oyuncaklar listesinde başı çekiyor.

Kız çocuklarınızın besleyebildiği, altını değiştirebildiği, saçlarını örebildiği, birlikte oyun oynayabildiği sevgi dolu bu bebeklerin en çok aranan 3 modelini inceledik.


1 – Baby Alive Maya ile Mama Zamanı:

1-baby-alive-mayaBaby Alive serisinin en son bebeklerinden birisi olan Maya, Türkçe konuşuyor. Babay Alive serisine Türkçe ifadeler eklenerek satışa sunulan Maya, en çok talep edilen Baby Alive bebeklerinin başında geliyor ve 30’un üzerinde Türkçe ifadeyle tepki verebiliyor. Super Snacks adlı özel mamasına istediğiniz şekilleri vererek Maya’ya ufak atıştırmalıklar hazırlayabiliyorsunuz. Tabii ki de Maya’yı besledikten sonra altını temizlemeyi sakın unutmayın. 

2- Baby Alive Güzel Saçlı Bebeğim:

2-baby-alive-guzel-saclli bebegimSaçlarla ilgilenmeyi seven Baby Alive hayranı çocuklar için üretilmiş bir oyuncak… Bu oyuncak bebek setini aldığınızda, saç fırçası, tokası, ses çıkaran saç kurutma makinesi ve rengarenk saçlarda kutuyla birlikte geliyor.  Geriye sadece bebeğin saçlarını istediğiniz gibi şekillendirmek, örmek ve renkli tokalarla süslemek kalıyor.

 

3- Baby Alive Oyuncu Bebeğim:

3-baby-alive-oyuncu bebegimBaby Alive Bebeğim serisinin en oyun meraklı olanı… Setin içerisinde gelen biberonu ve çıngırağı ile onunla oynarken siz de çok eğleneceksiniz. Sadece oyuncakları ile değil bu sevimli bebek, sizin dokunmanızı çok seviyor. Dokunursanız gıdıklanıyor ve bu da onun çok hoşuna gidiyor. Sevimli kahkahalar ve tatlı sesleri ile mutluluktan kollarını bacaklarını oynatıyor, siz sevdikçe seviniyor, sevindikçe kendini sevdiriyor. Ama unutmayın çok gıdıklarsanız hıçkırık tutuyor ve biberonu ile su vermenizi istiyor.

 

İlginizi Çekebilir: KENDİ OYUNCAĞINI KENDİN YAP: RULO HEYKELCİKLER

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir