Menu

Koko Filminden Dante ve Miguel Rivera Oyuncakları

Koko orjinal adıyla Coco filmi Pixar Animasyon stüdyosu tarafından hazırlanan yeni bir animasyon filmi. Türkiye’de 17 Ocak 2018’de yani çocukların yarı yıl tatilinde vizyonda olması bekleniyor. Çocuklar için oldukça eğlenceli bir macera filmi.

Koko animasyon filminin konusundan kısa bir şekilde bahsetmek gerekirse:

Nesiller boyu ailesinin müziği yasaklamasına rağmen, Miguel idolü Ernesta de la Cruz gibi başarılı bir müzisyen olmak istemektedir. Yeteneğini umutsuz bir şekilde kanıtlamak isteyen Miguel kendini şaşırtıcı ve renkli Ölüler Şehrinde bulur ve burada birçok gizemli olaylar yaşanacaktır. Bu yolculuk sırasında Miguel efsane numaraları olan Hector ile tanışır ve birlikte Miguel’in aile hikayesinin ardındaki sırları aralamak için büyüleyici bir yolculuğa çıkarlar.

Filmin henüz Türkçe dublajlı olarak yayımlanmış birkaç adet fragmanı bulunuyor.

Koko filminin konusunun anlatıldığı Türkçe fragman.

İşte Koko filminin sevimli kahramanlarından olan Dante’nin tanıtıldığı ilk fragman.

Koko filminin birbirinden sevimli peluş oyuncaklarını da internet satış sitelerinde bulabilmeniz mümkün. Malesef henüz Türkiye’de bu oyuncaklar mevcut değil. Amazon sitesinden oyuncakları satın alabilmeniz mümkün fakat bu sitede de stoklar sınırlı sayıda kalmış.

Dante ve Miguel Rivera peluş oyuncak

Amazon sitesinde Miguel Rivera oyuncağı 19.71 USD’den satışa sunulmuşken, Dante oyuncağı ise 17.99 USD’den satılıyor. Fakat her iki oyuncaktan da bu yazıyı yazdığımız sırada stoklarda sadece 1 tane bulunuyor.

 

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir