Menu

Mad Max Fury Road Pop Vinil Oyuncakları

Funko firması birçok ünlü filmin oyuncularının, ünlü kişilerin, sporcuların POP vinil adı verilen oyuncaklarını üretmesiyle biliniyor. Firma çeşitli seriler yayınlayarak Kinder Sürprizlerde olduğu gibi bu serilerin oyuncaklarını kolleksiyonerler olarak tamamlamaya çalışıyorsunuz. Bu sefer de Mad Max Fury Road adlı 2015 yılının çok ses getiren apokaliptik bir dünyayı anlatan filmin karakterlerinin oyuncakları raflarda yerini almaya hazırlanıyor. Özellikle filmin hayranları için bu özel oyuncaklar oldukça ilgi çekici olabilir.

Mad Max Fury Road pop vinil oyuncakları

Mad Max Fury Road POP Vinil oyuncakları karakterleri arasında War Boy Nux, The Valkyrie, Coma Doof kör gitarist, Sitadel Lordu Immortan Joe, karısı Capable, ve Furiosa karakterleri bulunuyor. Ayrıca sadece bazı marketlere özel olan ve sıklığı diğerlerine göre 6 kat daha az olan bazı özel karakterler de mevcut.

Bu 4 adet özel karakter; sadece Funko mağazalarında olan gözlüklü Nux, sadece Target mağazalarında olan gitarından ateş çıkaran Coma Doof, sadece Hot Topic mağazalarında olan tek kolu olmayan Furiosa ve sadece Walmart mağazalarında bulabileceğiniz ağzında kafes bulunan Mad Max. Oyuncaklar Funko ve diğer oyuncak mağazalarında satılmalarının yanında, Rock Candy ve Mystery Mini adı verilen süpriz oyuncak kutuları ve şeker kutuları içinde de olucaklar.

Mad Max Fury Road Pop Vinil serisinin nadir çıkacak olan oyuncakları

Eğer siz de Mad Max Fury Road filminin apokaliptik dünyasının ve filminin hayranı olduysanız bu oyuncakları kaçırmayın ya da bu filmi seven arkadaşlarınıza bir hediye olarak paylaşabilirsiniz.

Daha önce de belirttiğimiz gibi oyuncaklar firma tarafından henüz yeni duyuruldu. Bu sebeple şu anda satın almanız mümkün değil ve fiyat bilgisi de mevcut değil. Bu bilgilere sahip olduğumuz zaman sizlerle de paylaşacağız.

Amazon sitesine baktığımızda ürünlerin Ocak 2018’de stoklarda olucağını ve 18 USD’ye satıldığını görebiliyoruz. 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir