Menu

Onlar gerçekten çok şirinler.

Şirinler, bugün otuzlu yaşlarında olan herkesin mutlaka bildiği, çocukluğunun en önemli çizgi film kahramanlarının başında belki de Şirinler gelir.

Şirinler ile büyüyen ve şimdilerde otuzlu yaşlarını yaşayan bu nesil şimdi de çocuklarına Şirinleri taşımaya çalışıyor. Özellikle son yıllarda Hollywood tarafından çekilen iki Şirinler filmi de bu küçük mavi dostlarımızın yeni nesillere aktarılması adına çok önemli projeler oldu.

Küçük köylerinde mutlu mesut yaşayan tek sorunları Gargamel ve onun küçük kedisi Azman olan dostlarımızı yıllarca bizleri maceraları ile ekran başına kilitlemişlerdi.

Her bir karakterini ezbere bildiğimiz Şirinler’i bu kez de oyuncak versiyonları ile görmek ve o sevimli karakterlerini hatırlamak ister misiniz?

 

Süslü Şirin:
suslu-sirin

Her biri aslında birbirinden sevimli olan Şirinler içersisinde bir tanesi var ki… O sanki diğerlerinden biraz daha yakışıklı.. Yoksa bakımlı mı desek!

 

Şakacı Şirin: 

sakaci-sirin

Elindeki patlayan kurdelalı kutusu ile Şirinler arasında en şakacı olanı… Aslında onu hep aynı şakayla arkadaşlarını ve kendini mutlu etmeye çalışan biri Şirin olarak biliyoruz.

 

Şirin Baba:
sirinler-sirin-baba-oyuncak

Tabii ki adından anladığınız gibi bütün Şirinler’in babası… Onları sihirleri ve zekası ile her zaman koruyan adam gibi adam. Şirin baba…


Gözlüklü Şirin:

Gözlüklü Şirin

Onu her zaman poposuna yediği tekmeler ile köyün dışına uçarken hatırlıyoruz. Kötü niyetli değil ama elindeki kitabıyla biraz farklı bir şirin olur kendileri.

 

Güçlü Şirin:
guclu-sirin

Onu sol omzundaki kalp dövmesi ile ayırt edebiliriz her zaman.. Ve tabi ki elindeki spor aletlerini ve ara sıra yaptığı gövde gösterilerini de unutmayalım

 

Şirine:
sirine

Masmavi Şirinler içerisinde sarı saçları ile köyün tek kızı olur kendileri… Köyün kalanı da kardeşi olduğuna göre bir problem yok…

 

Somurtkan Şirin:
somurtkan-şirin

Şirinlerden bahsederiz de onu unutur muyuz! Zira biliyorsunuz mutsuz olmak onun için çok kolay… Bizden de nefret etmesini istemeyiz. Seviyoruz seni Somurtkan Şirin.

 

Usta Şirin:
usta şirin

Bütün köyün ustasıdır o… Minik mantarlardan evleri yapan, köyün hemen dibindeki barajı da inşa eden kendisidir. Hangi mühendislik fakültesinden mezun acaba?

 

İlginizi Çekebilir: Fisher Price Masalcı Tırtıl Oyuncak İncelemesi

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir