Menu

Örümcek Adam Eve Dönüş Filmi En Havali Oyuncakları

Örümcek Adam’ın uzun zamandır beklenen Eve Dönüş isimli filmi 7 Temmuz 2017 itibariyle Türkiye’de vizyona girdi. Bu filmde Peter Parker’ı lisede hayatını düzene sokmaya çalışırken görüyoruz ve Iron Man filminden tanıdığımız Tony Stark karakteri kendisine akıl hocalığı yapıyor. Filmi izlemek isteyenler için daha fazla filmle ilgili detay vermeyelim ve herkesin daha çok merak ettiği kısıma gelelim.

Örümcek Adam Eve Dönüş filminin vizyona girmesiyle birlikte çok havalı yeni Örümcek adam oyuncakları da oyuncakçıların raflarında yerini almaya başladı. Bizler de sizler için bu filmden sonra raflarda yerini alan bizim seçtiğimiz en havalı 3 oyuncağı sizler için tanıtacağız. Bu oyuncakların bir kısmı daha önce çeşitli Youtube kanallarında da detaylı olarak tanıtılmış. Sizin için bu videoları da bir araya getirdik.

Örümcek adam yeni maskesi

Örümcek adam yeni maskesi bu filmden sonra çıkan en havalı oyuncaklar arasında. Filmden hatırlayacağınız gibi Demir Adam sayesinde Örümcek adam çok özel silah ve kıyafetlere kavuştu. İki kalem pille çalışan bu maske ile çocuklar ellerini kullanmadan sevdikleri karakterin konuşmalarını canlandırabilecekler. Bu maskenin en özel tarafı çene hareketiyle harekete geçmesi ve bu sayede gözleri de açıp kapanarak hareket edebiliyor. Bu maskenin 5 yaş ve üstündeki çocuklar için uygun olduğu belirtiliyor. Bu maske de oyuncak mağazalarında 109.90 TL’ye satılıyor.

Bu oyuncağın tanıtımı daha önce internette Oyuncak Abi kanalında yapılmış. Aşağıda bu maskenin tanıtımına ait videoyu da izleyebilirsiniz.

Örümcek adam süper dart fırlatıcı bileklik

İki tane kota ve kemere takabileceğiniz şarjörü var ve kolay bir şekilde takılabiliyor. Silahı bu şarjörlerin üzerine götürdüğünüzde otomatik olarak üzerine takılıyor ve sonra dartları silahın üzerindeki tuşa basarak istediğiniz yere fırlatabiliyorsunuz. Bu ürün de 5 yaş üstü çocukların oynaması için uygun olarak belirlenmiş. Bu oyuncağı da internet mağazalarından 109.90 TL’ye satın alabilmeniz mümkün.

Bu oyuncak da Youtube’da detaylı bir şekilde tanıtılmış ve nasıl kullanılacağına dair detaylı bilgiler verilmiş. Görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Örümcek Adam Hareketli Figürleri

Filmle birlikte 4 yeni hareketli Örümcek Adam figürü piyasaya çıktı. Ev yapımı kostümlü örümcek adam, normal kostümlü örümcek adam, filmdeki örümcek adamın düşmanı olan Vulture (Şokçu) ve teknolojik kıyafetli örümcek adamdan oluşan bu figür seti 15cm boyunda. Oyuncaklar 4 yaşından büyüklerin oynaması için uygun ve internetteki çeşitli mağazalarda 49.90TL’ye satılıyor.

Umarım siz de Örümcek Adam Eve Dönüş filminin yepyeni ve havalı oyuncaklarını beğenmişsinizdir. Herkese iyi oynamalar.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir