Menu

OYUNCAK BEBEKLER İÇİN MUHTEŞEM GİYSİLER

Oynamaya doyum olmayan oyuncak bebeklerin bir de kıyafetleri o kadar çok ilgi odağı olmaktadır ki onları süslemek kız çocukları için büyük bir anlam da taşımaktadır. Farklı desenler de ve tasarımlar da oluşturulabilen bu elbiseler çocukların kıyafet seçimlerin de ilgisini çeken şekilleri ve dizaynları da ortaya koyabilmektedir.

oyuncak_bebek_giysileri_1

 

 

Satın alınabilen birçok bebek kıyafeti farklı renkler ve yapım malzemeleri ile sunulmaktadır. Bazıları örgü ile bazıları kumaş çeşitlerinin tercihini ile ortaya konmuş olmaktadır. Bu konu da ödemli olan nokta kıyafetlerin giydirileceği bebeklerin boyutları olmaktadır. Bunlar için özel esnek malzemeden yapılmış olan bebekler daha çok kıyafet değiştirmeye müsait olduğu için tercihinizi bu yön de yaparsanız çocuğunuz için de daha fazla kıyafet alternatifi sunabilirsiniz.

oyuncak_bebek_giysileri_2

 

 

Diğer bir yöntem ise kendiniz bu kıyafetlerden yapabilir hem bu kıyafetlere daha fazla anlam kazandırıp hem de kendinize özgü tasarımlar ortaya koyabilirsiniz. Renkli ve cıvıl cıvıl yapıları ile dikkat çeken bu elbiseler herkesin de ilgisini çekebilecek kadar hoş bir görünüme sahip olmaktadırlar. Daha incelikli işçilikler ile oluşturulan elbiseler dünya pazarın da internet üzerin de hatırı sayılır ücretler ile satılmaktadırlar. Dilerseniz de kendi tasarımlarınızı paylaşabilir veya bunları satışa sunabilirsiniz. Özel bebek modelleri için özel elbiseler büyük bir kitle tarafından sevilmek de satılıp satın alınmaktadırlar.

oyuncak_bebek_giysileri_3

 

 

Doğum sonasın da kullanılan her kıyafetin bebek oyuncakları için olan bir benzerleri ve bunların sayısız çeşidi internet üzerin de bulunabilmek de ve sizlere farklı fikirler de vererek üretimleriniz de daha benzersiz tasarımlar ortaya koyabilmenizi sağlamaktadırlar. Yünler ile farklı renk seçimleri yaparak örgü teknikleri kullanımı ile çok değişik bebek elbiseleri üretmeniz sizin eliniz de olabilir. İsterseniz de bu tasarımları paylaşan ve satış yapan yerlerden çok farklı bir tasarım da satın alabilirsiniz.

oyuncak_bebek_giysileri_4

 

 

Tasarımları model olan bebeğin vücuduna göre yapılmakta ve bu özel bir yetenek de gerektirmektedir. Ufak dikiş payları ve minimize ayrıntılar ile büyük sabır gerektiren bir iş olduğu için herkesin bunu yapamadığı fakat bunu ustalıkla yapanların da ortaya muhteşem kıyafetler koydu bir alan olarak birçok kitle tarafından takip edilip merak konusu da olmaktadırlar.

oyuncak_bebek_giysileri_5

 

BİRKAÇ FARKLI OYUNCAK BEBEK KIYAFETİNE DAHA GÖZ ATALIM

oyuncak_bebek_etek_pantolon oyuncak_bebek_hırka oyuncak_bebek_kırmızı_kapşunlu_giysi   oyuncak_bebek_yazlik_kiyafet

oyuncak_bebek_pantolon_hırka

oyuncak_bebek_mavi_elbise

kaliteli_oyuncak_bebek_kıyafet

 

 İlginizi Çekebilir: GERÇEK BEBEKTEN AYIRT ETMEKTE ZORLANACAĞINIZ OYUNCAK BEBEKLER

2 Yorum
  1. aysın günaydın Mart 1, 2017 / Cevapla
    • OyuncakRehberim Mart 16, 2017 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir