Menu

Pijamaskeliler Çizgi Filmi ve Oyuncakları

Pijamaskeliler (PJMasks) Disney kanalı tarafından 2015 tarafında yaratılan yeni çocuk süper kahramanlar olarak hayatımıza girdiler. Orjinal adı PJMasks olan çizgi filmde Connor, Amaya ve Greg adlı 3 ilkokul çocuğunun süper kahramanlık hikayelerini anlatıyor.

1- MAVİ PİJAMASKELİ KEDİ ÇOCUK

Mavi maskeli Connor’ın diğer adı Kedi Çocuk. Kedi çocuk aynı kediler gibi çok esnek bir şekilde hareket edip zıplayabiliyor ve çok hızlı koşabiliyor. Ama aynı kediler gibi de sudan korkuyor.

Mavi maskeli kedi çocuk – Connor

2- KIRMIZI PİJAMASKELİ BAYKUŞ KIZ

Kırmızı maskeli ve ekibin tek kız üyesi Amaya’nın maskesini giydikten sonra adı Baykuş Kız oluyor. Baykuş kızın süper güçleri arasında uçabilmek ve aynı baykuşlar gibi geceleri çok iyi görebilmek bulunuyor. Baykuş kızın orjinal adı ise Owlette.

Kırmızı maskeli Baykuş Kız – Amaya

3- YEŞİL PİJAMASKELİ KERTENKELE

Yeşil maskeli Greg ise maskesini giyince Kertenkele oluyor ve bu özelliği ile yüksek yerlere tırmanabiliyor ve kendinden çok daha büyük eşyaları kaldırabiliyor. Kertenkele’nin orjinal adı ise Gekko.

Yeşil maskeli Kertenkele – Greg

Pijamaskeliler Türkiye’de de oldukça seviliyorlar ve artık oyuncakçılarda Pijamaskeli oyuncaklarını bulabilmeniz mümkün. Bu sevimli süperkahramanların en sevilen oyuncakları da tabi ki Pijamaskeli kostümleri.

Pijamaskelilerin hem ışıklı figürlerine hem de 4-6 yaş ve 7-9 yaş için olan kostümlerine oyuncak sitelerinden satın alabilmeniz mümkün. Kostüm fiyatları 109.90 TL civarındayken, üçlü ışıklı figür setini 49.90 TL’den satın alabilirsiniz.

https://www.armaganoyuncak.com.tr/pjmaskeliler-tekli-isikli-figur

PİJAMASKELİLER ÇİZGİ FİLMİ

Pijamaskeliler çizgi filmi Türkçe’ye de çevrildi. Bu sevimli süper kahramanların çizgi filminin bir bölümünü de siz sevenleri için burada paylaşıyoruz.

Bu bölümde dizinin kötü kahramanlarından olan Romeo, Greg yani Kertenkele’nin sesini çalar. Süper kahramanlar ise Greg’in sesini geri alabilmek için Romeo’nun peşine düşerler.

 

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir