Menu

Şirinler Kayıp Köy Kinder Sürpriz Oyuncakları

Bir gün ormana yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. Belki Gargamel’in çığlıklarını duyabilirsiniz… Ve iyi bir çocuk olursanız belki şirinleri bile görebilirsiniz.

Yukarıda geçen sözleri neredeyse hepimiz duymuştur. Şirinler neredeyse 20-30 seneden beri çizgi film olarak hepimizin hayatında. Ama son zamanlarda Şirinler’in sinema filmleri ile birlikte Kinder Sürpriz yumurta oyuncaklarında da Şirinler setleri olmaya başladı. Özellikle 3’lü kutuda satılan Kinder Sürpriz’lerde 1 tane şirinler oyuncağı çıkıyor ve siz de 7-8 karakterden oluşan bu setleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Daha önceki kolleksiyonlardan farklı olarak bu sefer 4’lü kutuda satılan ve içinden 2 adet Şirinler oyuncağı çıkan kutuları da marketlerde bulabilirsiniz. (Bu yazının yazıldığı gün itibariyle marketlerin sanal sitelerine bakıldığında malesef 4’lü Kinder Sürpriz stoklarda kalmamış gözüküyor.)

Önceki kolleksiyonlardan farklı olarak her kutuda 2 oyuncak olan 4’lü kutuları da bulmak mümkün

Bu setlerden en son çıkanı 2017 senesinde vizyona giren Şirinler Kayıp Köy (The Smurfs Lost Village) filminin karakterlerinden oluşan Kinder Sürpriz Şirinler Oyuncakları kolleksiyonu. Bu karakterler arasında, her zamanki gibi, Şirin Baba, Gözlüklü Şirin, Sakar Şirin, Şirine, Gargamel gibi karakterlerin yanında bu sefer farklı olarak filmde Yasak Orman olarak geçen ve sadece dişi Şirinlerin yaşadığı yerin Şirin Baba gibi lideri olan Sigrid isimli karakter.

Aşağıda bu yeni Şirinler koleksiyonundaki Şirinler’in fotoğraflarını görebilirsiniz. Gargamel biraz zor çıkıyormuş ama sanırım son zamanlarda daha fazla çıkmaya başlamış. Size de bu güzel oyuncakları toplamakta şimdiden bol şans.

Şirinler Kayıp Köy Kinder Sürpriz Kolleksiyonunda Şirin Baba, Güçlü Şirin, Sakar Şirin, Şirine, Gargamel, Gözlüklü Şirin, Sigrid ve Azman karakterleri bulunuyor

  • Şirin Baba: Şirinler kasabasının lideri olan Şirin Baba’nın oyuncağı aynı zamanda karanlıkta parlayabiliyor.

Şirin Baba

  • Güçlü Şirin: Adından da anlaşılabileceği gibi Şirinler köyünün en güçlüsü, kuvvetlisi. Oyuncak da koskoca bir yükü sırtlanıyor.

Güçlü Şirin

  • Gözlüklü Şirin: Şirinler köyünün her zaman en ukalası. Bu sebepten diğer Şirinler de kendisini pek sevmiyor.

Gözlüklü Şirin

  • Sakar Şirin: Adından da anlaşılacağı gibi her zaman bir şeyleri kırmasıyla ünlü olan şirin.

Sakar Şirin

  • Şirine: Şirinler köyünün tek dişi Şirini. Her zaman diğer Şirinler kendilerini ona beğendirmeye çalışıyor. Oyuncağıyla birlikte bir de kağıtta labirent oyunu çıkıyor.

Şirine

  • Gargamel: Şirinleri her zaman yakalamaya çalışan onların ezeli düşmanı.

Gargamel

  • Azman: Gargamel’in sadık kedisi. Ona Şirinleri yakalamak konusunda yardım etmeye çalışıyor.

Azman

  • Sigrid: Kayıp Köy filminde bulunan Yasak Orman’da yaşayan dişi Şirinler köyünün lideri. Şirin Baba’yla ortak yönleri oldukça mevcut. O da kırmızı şapka takıyor. Bu oyuncak da karanlıkta parlayan özelliğe sahip.

Sigrid

Yazıyı yazdığımız gün itibariyle artık Şirinler oyuncakları serisini bulmak market raflarında çok mümkün olmayabilir fakat bu ürünleri internette satan bazı siteler de hali hazırda mevcut. Aşağıda bir tanesini sizlerle paylaşıyorum. Bu sitede bütün seti alabileceğiniz gibi. Sadece Gargamel’in olmadığı setleri ve ya teker teker istediğiniz eksik Şirinleri de satın almanız mümkün. Setin fiyatı 25 Euro olarak belirlenmiş. Gargamel’in olmadığı 7’li set 14 Euro’ya satılırken, her bir oyuncağı da ayrı olarak 2 Euro’ya almanız mümkün.

http://smurfs4sale.weebly.com/web-shop/kinder-fererro-egg-2017-lost-village-full-set

Son olarak biraz nostalji yapalım ve eski Şirinler çizgi filmlerinin başındaki kısmı özleyenler için paylaşalım 🙂

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir