Menu

Wonder Woman ve Mera Oyuncak Bebekleri

Justice League (Adalet Birliği) filmi 17 Kasım 2017’de Türkiye’de uzun sürelik heyecanlı bekleyişin sonunda vizyona girdi. Herkesin merakla beklediği filmin oyuncakları da büyük oyuncak şirketleri tarafından birer birer piyasada yerini bulmaya başlıyor. Barbie bebeklerin üreticisi olan Mattel şirketi de Wonder Woman™ ve Merabebeklerini özellikle de yetişkin kolleksiyoncuların beğenisine sunuyor. Biz de size bu bebekleri tanıtmak istedik.

Wonder Woman™ ve Batman™ güçlerini birleştirip, diğer insan üstü kahramanları da takımlarına katarak insanlığa karşı oluşan yeni tehdidi savuşturmak için bir araya geliyorlar. Gezegeni yok olmaktan kurtaran bir adalet birliğinin kurulduğu, Justice League (Adalet Birliği) filmi Cuma günü sinemalarda gösterilmeye başlandı ve tüm dünyayı kasıp kavurmaya başladı. Filmde Superman ve Batman gibi erkeklerin sevdiği süper kahramanların yanında kadın süper kahramanlar da bulunuyor.

Barbie bebeklerini üreten Mattel firması da  bu muhteşem macera filmi Justice League™ bebeklerini Wonder Woman™ olarak filmdeki giyinmiş şekliyle sizlerin beğenisine sunuyor. Savaş için silahlanmış olan bu Amazon savaşçısı, kafa kaskı, botlar, silahlı bilezikler, büyülü kılıç ve kalkanını içeren her zamanki kostümünü giyiyor. Aynı zamanda bu bebek birçok yerinden hareket ederek farklı pozlar da verebiliyor. Bu özel Wonder Woman Barbie’sini Mattel sitesinden 39.95 USD’den satın alabiliyorsunuz. Henüz Türkiye’deki oyuncak sitelerinde bulamıyorsunuz.

  • Oyuncak boyutları (H/D/W): 13“ x 3“x 7“

 

 

Atlantis’in yedi krallığından biri olan Xebel’in prensesi olan Mera™ okyanusları korumayı kendine görev edinmiş. Kendisi çok büyük bir denizaltı savaşçısı ve düşüncesiyle suyu hareket ettirebilme gücüne sahip. Mera bebeği de aynı film karakteri gibi üretilmiş ve giydirilmiş. Bu okyanus prensesinin uzun ve dalgalı kırmızı saçları ve pullu bir kıyafeti bulunuyor. Aynı zamanda bu bebek birçok yerinden hareket ederek farklı pozlar da verebiliyor.  Bu bebeğe de 39.95 USD’ye şimdilik yabancı alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz. Oyuncak boyutları Wonder Woman ile aynı.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir