Menu

Yeni Nesilin En Sevdiği Oyuncaklar Akülü Arabalar

Oyuncak arabaları sevmeyen yoktur. Hele bu çocuklarınızın binebileceği bir oyuncak arabaysa. İşte o zaman karşınıza akülü araba çıkıyor. Büyümüşte küçülmüş çocukların muhteşem eğlencesi haline gelen bu akülü arabalar kullanım kolaylığı sayesinde herkesi etkiliyor Peki bu akülü arabaların özellikleri neler;

1. Gerçekten hızlılar!

1_Hizli_akulu_araba
Korkmayın korkmayın hızlı diyorsak çocuklarınıza göre hızlı. Eğer yine de çocuğunuzun çok hızlı gitmesini istemiyorsanız altı voltluk modelleri tercih edebilirsiniz. Bahsettiğimiz genel olarak satışta olan 12 voltluk modeller hızlanma konusunda gayet iyi. Emin olun akülü arabanın kontrolü çocuğunuzda olduğunda gerçekten çok eğleneceğini görebileceksiniz.

2. Uzun soluklu kullanımlar için sağlam aküler!

2_dayanikli_akulu_araba
Akülü arabaların elektrikle çalıştığını herkes bilir. Fakat son zamanlarda üretilen akülü arabaları içerisinde bulunan akü gerçekten çok büyük. Akünün büyük olması çocuğunuzun daha uzun süre eğlenceli vakit geçirebilmesi için gerçekten büyük bir avantaj. Büyük aküleri sayesinde oldukça fazla enerji depolayabilen akülü arabalar çocuğunuzun en sevdiği oyuncak olmaya aday. Bunun yanında aküleri bu kadar büyüdüğü için şarj süreleri biraz uzamış diyebiliriz.

3. Birçok farklı özellik bir arada!

3_ozellikli_akulu_araba
Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte akülü arabalarından bu teknolojiden nasibini alması tabi ki beklenilen bir şeydi. Fakat bu kadar ileriye gidebileceklerini kimse tahmin etmiyordu. Son zamanlarda yeni çıkan akülü arabalar oldukça fazla özelliğe sahip. Bu özelliklerden biraz bahsedecek olursak:
–  Vites sistemleri oldukça gelişti ve 2 ileri 1 geri vites sistemleri akülü arabalar için de üretildi.
–  Özel anahtarları sayesinde sadece anahtar sahiplerini çalıştırabildiği akülü arabalar gerçekten oldukça güvenli.
–  Özellikle üzerlerinde MP3 çalmasını sağlayan sistem üniteleri üzerinden oldukça kaliteli bir müzik deneyimini çocuklarımıza yaşatabilir.
– Hareket halindeyken yanan farları bulunan akülü arabalar emin olun çocuklarınızın çok hoşuna gidecek.

4. Farklı araba tasarımları!

4_guzel_akulu_araba
Çeşitli akülü araba tasarımlarıyla akülü arabalar üreten firmalar, bunun üstüne gerçekten çok fazla kafa yormuş olmalı ki muhteşem sonuçlar elde ediyorlar. Ferrari’den traktöre her türlü akülü araba modelleri, hayal gücüne sahip çocuklar için özel olarak üretilmiş olduğunu bize kanıtlıyor.

5. Kontrol sizde!

5_kumandali_akulu_araba
Dilerseniz uzaktan kumandalı araba özelliğine sahip akülü araba modelleri sayesinde kontrol ne kadar çocuğunuzda olsa bile tehlikeli anlarda saniyelik olarak müdahale edebilirsiniz. Böyle çocuğunuzun yaralanması bu yeni uzaktan kumandalı akülü araba sistemiyle imkânsız denecek kadar düşük.

 

İlginizi Çekebilir: Çocuğunuza Kahraman Gibi Hissettirecek 3 Mükemmel Oyuncak

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir